Distanční studium s online podporou

Určeno pro všechny, kteří mají zájem o studium gymnázia a zároveň chtějí pokračovat v rozvoji svého talentu v jakékoliv mimoškolní aktivitě. Individuální studijní plán a propracovaný systém online výuky je originální koncept, který je připraven pro talentované studenty, kteří by se rádi věnovali např. sportu nebo umělecké činnosti. Cestujete pravidelně na delší dobu do zahraničí? Žijete dlouhodobě v zahraničí, ale preferujete studium na české střední škole? Nemůžete z jiného důvodu navštěvovat denní modul? Právě pro Vás je Distanční studium s online podporou.

Intenzivní výuka cizích jazyků

Velký důraz klademe na výuku anglického jazyka. Dalšími volitelnými jazyky jsou španělština, němčina a italština. Vše pod vedením zkušených pedagogů a rodilých mluvčích.

Zaměřeno i na sport

Nad rámec standardní výuky jsme připravili pro studenty tohoto modulu i předměty zaměřené na sport jako je např. Sportovní management nebo Sportovní psychologie. Díky výuce těchto předmětům budou studenti připraveni i na přestup na sportovní vysokou školu.

Zahraniční stáže

Každý student má díky online výuce možnost vycestovat kamkoliv do zahraničí a dále tak rozvíjet svůj talent. Bez časového omezení, bez nutnosti absolvovat po návratu rozdílové zkoušky.

Návazné vysokoškolské studium v zahraničí

VICTORIA HIGH SCHOOL je hrdým partnerem organizace USA Sport & Study, která nabízí českým studentům příležitost pokračovat ve vysokoškolském vzdělání, výkonnostním sportu nebo jiné mimoškolní aktivitě jak  v USA, tak i v dalších zemích. Studenti VICTORIA HIGH SCHOOL tak získávají lety prověřenou komplexní podporu od přípravy na přijímací zkoušky až po získání stipendií v USA.

Tato spolupráce zahrnuje přístup k rozsáhlým informačním zdrojům a podpoře, které pomohou mladým lidem uspět ve studijním prostředí amerických vysokých škol.

Studenti VICTORIA HIGH SCHOOL tak mají možnost nejen pokračovat ve svém akademickém rozvoji, ale také se aktivně věnovat sportu, což obohatí jejich vzdělávací i osobní zkušenost a zároveň je připraví na budoucí kariéru kdekoli na světe. Pro více informací navštivte web USA Sport & Study

• Pro koho je distanční studium určeno?
    Pro každého, kdo chce skloubit studium a zároveň se na 100% věnovat své mimoškolní aktivitě. Ať je to sport, umění nebo cokoliv dalšího. Díky onlnine výuce se zvládnete připravit jak na svojí budoucí profesní kariériu, tak i třeba na svojí vysněnou kariéru profesionálního sportovce, muzikanta nebo umělce.
  • Jak distanční výuka s online podporou probíhá?
    Online výuka probíhá na námi vytvořené online platformě. Vše s nastavenými pravidly, které nám pomáhají se zpětnou kontrolou aktivity studentů a zajištěním co nejlepších studijních výsledků. Nic neupřednostňujeme. Po celou dobu dohlížíme na ideální vyvážení mezi studiem a ideálním rozvojem talentu studentů v jejich mimoškolních aktivitách.
  • Můžu během studia vycestovat a na jak dlouho?
    Díky online výuce můžete cestovat kamkoliv a na jak dlouho budete potřebovat. Můžete tak absolvovat sportovní stáž od svého sportovního klubu, nebo odjet na hostování do jiného klubu kdekoliv po světě. My s Vámi budeme v neustálém kontaktu a dohlídneme na to, aby Vám žádná látka neutekla a po návratu jste mohli plynule pokračovat ve studiu.