Kombinované studium

Kombinované studium nabízíme studentům, kteří se nemohou po určitou dobu během školního roku účastnit denního studia. Ať je to z důvodu zahraniční stáže, nebo třeba dlouhodobějšího soukromého pobytu v zahraničí. Díky online platformě udržujeme se studenty neustálý kontakt a ani během své nepřítomnosti nepřijdou o probíranou látku.

• Proč a komu nabízíte kombinované studium?
    Kombinované studium je výsledkem propojení denního a online studia. Je určeno pro naše studenty, kteří se rozhodnou během studia vycestovat na delší dobu mimo Prahu nebo do zahraničí. Pokud do té doby navštěvují denní studium, aplikujeme pro ně online výuku. Cílem kombinovaného studia je zajištění kontinuity ve vzdělávání a možnost návratu bez nutnosti řešit klasifikaci a případné rozdílové zkoušky do dalšího ročníku.